Фермери звертаються до сонячних батарей за силою

У Каліфорнії, де витрати на електроенергію високі, сонячне світло рясніє, а мандати на поновлювані джерела енергії є агресивними для споживача, сільське господарство вдається до сонячної енергії, щоб скоротити витрати і захистити грунт, воду і повітря, на яких вони розраховують заробляти на життя.

Стійкість означає безпечне майбутнє

Голландська молочна компанія в Хенфорді, штат Каліфорнія, встановила систему з 1 МВт на чотирьох гектарах більше 700 акрів. Цілями власника Art DeHoop є економічна і екологічна стійкість.

«Стійкість в сільському господарстві велика, — сказав ДеОуп. «Ми повинні бути ефективними в усьому, що робимо. Якщо ми не будемо стійкими, нас тут не буде ». DeHoop хоче, щоб його бізнес вижив для майбутніх поколінь родини. Сонячна енергетична система Holland Dairy повністю виключає його рахунок за електроенергію, який становив десятки тисяч доларів щомісяця, які він платив кілька років.

Результат пошуку зображень за запитом "сонячні батареї сг"

Майк Фаріа, співвласник Faria Farms, розділяє деякі з тих же проблем. «Мій брат і мої кузени — це друге покоління лідерів для нашого бізнесу, і ми плануємо, що майбутні покоління прийдуть після нас», — сказав Фарія. «Екологічна відповідальність не є« приємною ». Це діловий і сімейний імператив. У той же час все повинно мати сенс для бізнесу ».

Великий вибір сонячних батарей і сонячних станцій дивіться: https://prel.prom.ua/g2638645-sonyachn-batareyi

Штаб-квартира Faria в Tipton, Каліфорнія, встановила в цілому 2 МВт сонячної енергії. Система Mike використовує чисту агрегацію обліку в Каліфорнії (NEMA) для компенсації витрат на електроенергію для 27 вимірювальних установок, від віддалених насосів до великих будівель. NEMA дозволяє власникам застосовувати кредити на сонячну енергію для будь-якого об’єкта вимірювання на об’єкті, незалежно від того, підключена вона до сонячної енергетичної системи чи ні.

Компанія Villa Park Orchards, компанія з пакування фруктів в центральній долині Каліфорнії, вирішила також інвестувати в сонячну енергію, оскільки вона побачила зростання свого рахунку за електроенергію. «Це було дійсно економічне рішення, — сказав Лорі ЛеСуер, контролер компанії. «У прогнозах це був негайний позитивний грошовий потік, а також близько шестирічного терміну окупності». Вілла Парк встановила систему сонячної енергії потужністю 1,1 МВт, яка забезпечує близько 75% її електроенергії.

Це середні житлові сонячні установки на даху. Багато з них вважаються корисними шкалами, які дехто визначає як 1 МВт або вище. Це означає, що тисячі сонячних панелей повинні бути встановлені, частіше в сільській місцевості та на нерівній місцевості. Створення системи, яка буде підтримувати 4000 панелей, вироблених протягом десятиліть, — не простий подвиг.

Великі наземні системи, встановлені в сільськогосподарських умовах, вимагають деяких міркувань, які не вимагають систем розташованих саме на даху. Перше — стан грунту. Грунт потрібно протестувати, особливо грунт, який використовується для сільського господарства. Добрива, хімічні речовини для боротьби зі шкідниками і тваринні відходи можуть залишати грунт з агресивними елементами, які можуть викликати проблеми для металевого кріплення обладнання в майбутньому.

Вілла Парк Сади сонячний проект

Перевага цих систем над даховими полягає в тому, що будівельники зазвичай можуть отримати орієнтацію на сонце, яку вони хочуть, а також автоматичне відстеження для максимального збільшення поглинання сонячного світла. Орієнтація даху не може бути змінена. У відкритому полі, як правило, можна вибрати орієнтацію, яка буде збирати найбільшу енергію і уникати затінених областей в більшості випадків.

Створення приватної утиліти

Великий сільськогосподарський проект часто є еквівалентом будівництва сонячної системи комунального масштабу в приватній власності. Продуктивність і рентабельність інвестицій з цих систем будуть такими ж ефективними, як і їх довгострокова продуктивність. Багато в чому найбільш важливими частинами цих проектів є проектування і підтримка систем. Створення системи, яка буде забезпечувати максимально можливу потужність при мінімальному обсязі обслуговування і сервісу, означає, що система повинна бути оптимізована для унікального середовища, в якому вона буде встановлена.

Більше цікавої інформації читайте на сайті https://prel.prom.ua

Комментарии запрещены.

Культурный ландшафт
Озеленение и благоустройство