Студия ландшафтного дизайна "Ekolog.Bathen"

Приветствуем вас на сайте компании Ekolog.Bathen, г. Ровно, посвященном ландшафтному дизайну сада и флористике. В век повышенного интереса к экологии хочется не забывать и об эстетике и создать гармоничное пространство вокруг себя. Сад как зеркало Вашей души, каждый индивидуален, поэтому каждый ландшафтный проект уникален в своих в формах, фактуре и подборе растений.

Студия ландшафтного дизайна Ekolog.Bathen выполняет все виды ландшафтных работ от проекта до воплощения: ровные газоны, прекрасные композиции из декоративных деревьев и кустарников, клумбы и цветники, радующие глаз с ранней весны до поздней осени, беседки, каменистые террасы, ручьи и небольшие пруды с чистой проточной водой, тщательно продуманное освещение, оригинальные рокарии и фонтаны, тропинки и дорожки.

Эко-стиль - это основа всех наших работ. Максимальное использование естественных, натуральных материалов создает поистине неповторимый эксклюзивный дизайн. Мы вносим природу в Ваш дом, сад, в Вашу жизнь... Откройте вместе с нами удивительный мир гармонии и уюта, который несет природа!!!

Культурный ландшафт

Основні відмінності граніту від мрамору

У будівництві найціннішими породами натуральних каменів вважаються граніт і мармур http://ukr.granite.ua. Вони володіють прекрасними естетичними властивостями, практичністю, довговічністю, підвищеною стійкістю до пошкоджень і забруднень. Але часто виникає питання про те, який з них краще і чим вони відрізняються один від одного.

Зовнішні відмінності

Граніт — порода, яка має магматическое або метаморфічне походження. Характеризується зернистим малюнком, складається з кварцу, слюди і польового шпату. Найбільш поширений зі світло-сірим забарвленням, але в його складі може бути багато різноманітних домішок, тому зустрічається жовтий граніт, червоний, блакитний, рожевий і зелений.

Мармур — природний матеріал, що утворився в результаті метаморфізму (перекристалізації) вуглецевих з’єднань (доломіт, вапняки). Його склад в ході процесу не піддається ізменненія. За кольором розрізняють білий, сірий, жовтий, коричневий, чорний, зелений, рожевий, блакитний мармур, а також всілякі поєднання цих відтінків.

Оригінальніше всього виглядають кольорові варіанти матеріалу — наявність прожилок у вигляді тріщин, заповнених природними цементамі, створюють унікальні візерунки на поверхні мармуру. Його справжній колір і малюнок проявляються вже після полірування.

Загальні технічні відмінності

Міцність граніту в кілька разів більше мармуру — він відрізняється підвищеною стійкістю до стирання, тертю і стисненню. Також він характеризується високими показниками твердості і щільності. Обробляється він за допомогою алмазу, можливе досягнення дзеркальної поліровки його поверхні.

Другіе відмінні риси цих каменів:

  • Перші ознаки руйнування на якісному граніті проявляються тільки після закінчення 500 років експлуатації.
  • Тривалість експлуатації білого мармуру обчислюється сотнями років — перші ознаки змін проявляються через 150 років.
  • Граніт не потребує додаткового захисту від впливу кислот і стійкий до механічних пошкоджень.
  • Мармур володіє більш однорідною структурою за рахунок рівномірної зернистості і відсутності великих включень.
  • Граніт витримує більше 300 замерзань і відтавань, що робить його ідеальним для зовнішнього застосування.
  • Мармур більш пластичний, тому краще піддається шліфуванню й поліруванню. А підвищена в’язкість при достатній міцності робить його стійким до ударів і дозволяє створювати вироби складних форм.

Комментарии запрещены.